Пошук
Close this search box.

Витратомір сипучих матеріалів ЕVЕREST (0,5×0,5)D – від ідеї до продажу

The bulk solids flowmeter (impact weigher) ЕVЕREST (0,5x0,5)D

Перший витратомір сипучих матеріалів ЕVЕREST – коротка історія створення, чому виникла така ідея та як ми йшли до її реалізації.

Зважування твердих сипучих матеріалів не новий напрямок і існує безліч вагових пристроїв для дискретного або безперервного процесу зважування. Нас завжди цікавили подібні ваги. Ваги для дискретного зважування сипучих матеріалів – це високоточна система зважування для технологічного та комерційного обліку. Похибка зважування таких ваг не більше 0,1%. Але ці ваги мають досить великі габарити, у них є рухомі частини та для них потрібне стиснене повітря. Ми довго думали про те, щоб зробити щось компактне, досить точне, та таке, що не потребує висококваліфікованого обслуговування. І нарешті вирішили взятися до справи.

Нам довелося розробити конструкцію ваг і змінити алгоритм зважування вагового контролера. У 2017 році ми зробили та продали свої перші ваги для безперервного зважування сипучих матеріалів у потоці. І на сьогодні ми, як і раніше, виготовляємо і продаємо витратоміри сипучих матеріалів EVEREST і постійно працюємо над удосконаленням їх конструкції. Ми абсолютно задоволені отриманим результатом. І попри те, що ваги мають похибку зважування близько 1% (інколи до 3%), вони цілком придатні для технологічного зважування і мають багато переваг: малі розміри, простота монтажу та обслуговування, надійність, доступна ціна.

Усім відомо, що під час транспортування будь-яких вантажів потрібно суворо дотримуватися габаритно-вагових норм. Недотримання норм загрожує високими штрафами. Витратомір сипучих матеріалів це хороше рішення для уникнення недовантаження або, ще гірше, перевантаження.

ПОДІЛИТИСЯ

ХОЧЕТЕ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ?

Вкажіть необхідну контактну інформацію і ми обов’язково зв’яжемося з вами найближчим часом