Пошук
Close this search box.
Інформація для клієнтів

ЯК МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

Ви можете придбати та оплатити наші товари та послуги будь-яким зручним для вас способом. Є декілька варіантів.

  1. Оформити та оплатити замовлення безпосередньо на сайті.
  2. Звернутися до нас зручним для вас способом: контактна форма, електронна пошта, телефонний дзвінок, Viber, Telegram, WhatsApp.

 

Оплата на банківські реквізити згідно з рахунком-фактурою або оплата за допомогою банківської картки – вирішувати вам.

Якщо вам потрібно укласти договір постачання – це також не проблема.

Ви можете отримати товар найільш зручним для вас способом:

  1. Самовивіз – м. Київ.
  2. Служба доставки Нова Пошта.
  3. За домовленістю можлива відправка будь-якою службою доставки.

Покупець має право на повернення Продавцеві товару належної якості, якщо товар не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, а також документ який підтверджує оплату Товару. Перелік товарів, що не підлягають поверненню на підставах, передбачених у цьому пункті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Повернення Покупцеві коштів сплачених за товар належної якості здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п. 6.1. ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ, чинним законодавством України.

Продавець повертає Покупцю сплачені за Товар кошти шляхом безготівкового перерахунку на рахунок Покупця за вирахуванням компенсації витрат Продавця пов’язаних з виконанням замовлення (витрати пов’язані з виконанням нестандартної комплектації, додаткові опції, витрати пов’язані з пакуванням та передачею товару перевізникові, тощо).

Повернення Товару належної якості здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків у Товарі, Покупець особисто, в порядку та у строки, що встановлені законодавством України, має право пред’явити Продавцеві вимоги, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів». При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару Продавцем в своє розпорядження та фізичного доступу до такого Товару.

Розгляд вимог, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів», провадиться Продавцем за умови надання Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, який його придбав (в т.ч. не стандартні розміри, характеристики, зовнішній вигляд, комплектація, довжина кабелю та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність характеристик від тих, що вказані на Сайті.

Наші ваги повністю відповідають опису на сайті. Гарантійний строк експлуатації складає 12 (дванадцять) місяців з моменту покупки Ваг. Протягом гарантійного строку необхідне проведення технічного обслуговування Ваг. Це не складно і цілком Вам під силу завдяки нашим усним або письмовим рекомендаціям. За потреби ми можемо виїхати до Вас для проведення обслуговування або ремонту Ваг.

Ми надаємо своїм клієнтам консультатційну підтримку стосовно монтажу, налаштування та експлуатації Ваг. Протягом гарантійного строку та в процесі подальшої експлуатації необхідне проведення технічного обслуговування Ваг. Це цілком під силу всім нашим Замовникам завдяки нашим рекомендаціям. За потреби ми виїжджаємо до Замовника для проведення обслуговування або ремонту Ваг.

ХОЧЕТЕ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ?

Вкажіть необхідну контактну інформацію і ми обов’язково зв’яжемося з вами найближчим часом