м. Київ

Ваги для навантажувача

Главная < Електронні ваги < Ваги для навантажувача

Ваги для фронтального навантажувача з вбудованим принтером

Зважування в динаміці з точністю до 1%

Ціна: 49200 грн.
Ваги для навантажувача

Ваги для навантажувача або бортові системи зважування призначені для обліку сипучих матеріалів при навантажувальних роботах на кар`єрах, будівельних майданчиках і перевалочних пунктах при перевантаженні з одного транспорту на інший. Дана вагова система дозволяє максимально ефективно використовувати автомобільний транспорт, виключаючи його недовантаження або перевантаження в процесі навантаження фронтальним навантажувачем.

Ваги на фронтальний навантажувач, це динамічна, економічна і дуже проста у використанні бортова система зважування необхідна для миттєвого обліку сипучих матеріалів (щебінь, пісок і т. п.). Блок управління в кабіні надзвичайно компактний і складається з простої у використанні клавіатури та екрану, який автоматично відображає миттєву і загальна вагу сипучих матеріалів без участі оператора. Дані можуть бути роздруковані за допомогою додаткового принтера. Динамічне зважування здійснюється під час руху навантажувача без припинення процесу навантаження.

Принцип дії ваг для фронтального навантажувача заснований на тому, що маса вантажу в ковші навантажувача пропорційна тиску масла в гідравлічній системі.
Датчики тиску вимірюють тиск масла в гідравлічній системі і передають на контролер. Контролер аналізує отриманий сигнал від датчиків тиску і від безконтактного датчика Холла, встановленого на стрілі навантажувача, і видає результат зважування на дисплей.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо ваг для навантажувача.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru