м. Київ

Ваги автомобільні механічні - ремонт

Главная < Послуги < Ремонт механічних автомобільних ваг

В процесі експлуатації ваги автомобільні механічні піддаються щоденним величезним навантаженням. Крізь них безперервним потоком проходять важкі навантажені автомобілі, що не може не позначатися на стані вагової платформи і її механізмів. До цього додаються несприятливі погодні умови: дощ, сніг, туман, висока вологість. Все це вкрай негативно впливає на роботу техніки. Тому обладнання періодично потребує ремонту, довірити який ви можете фахівцям нашої фірми.

Дуже важливо, щоб ремонт проводився досвідченими професіоналами, які швидко зможуть визначити причину несправності й усунути її. Адже будь-якому підприємству, що пропускає крізь свої ваги великий вантажопотік, кожен день простою коштуватиме занадто дорого.

Ваги автомобільні механічні — ремонт

Види пошкоджень

Ваги автомобільні механічні складаються з трьох основних вузлів:

  • вантажоприймальна платформа;
  • важільна система;
  • індикатор циферблатний (наприклад, ваги РС-30Ц13) або шкальний (наприклад, ваги РП-15Ш13)

І кожен з цих вузлів може вийти з ладу. Найчастіші пошкодження:

  • Вагова платформа знаходиться в підвішеному стані. У робочих вагах вона має вільний хід в поздовжньому і поперечному напрямках. При різкому гальмуванні автомобіля, який заїхав на ваги з великою швидкістю, відбувається поштовх платформи і удар об обмежувачі ходу. Видимим результатом таких «наїздів» є поступове руйнування обрамлення приямку, вихід з ладу обмежувачів ходу платформи і механічне пошкодження настилу. А ще гірше те, чого не видно візуально — це поступове зміщення призм і подушок відносно один одного. Про точність зважування можна забути до виконання відповідного ремонту.
  • В результаті механічної дії і впливу навколишнього середовища відбувається знос призм і подушок. Зазори між ними «закоксовуються» і важільна система перестає адекватно передавати навантаження, із-за чого результати зважування відображаються недостовірні.
  • Знос елементів циферблатного індикатора може призводити до уходу нульового положення стрілки індикатора. Але набагато гірше ситуація, при якій ваги мають різну похибку в різних діапазонах зважування. При цьому істинна вага може дуже сильно відрізнятися від того, що показує індикатор. Такі проблеми ми також усуваємо, хоч і не дуже швидко.

Крім цих несправностей можуть бути проблеми з фундаментними тумбами, в результаті чого опорні стійки можуть просісти або нахилитися. При цьому порушується рівномірний розподіл моментів, що впливають на важелі, з усіма наслідками, що випливають.

Етапи ремонту

Ремонт включає в себе наступні етапи:

  1. Діагностика працездатності ваг, а також оцінка стану окремих елементів вагового обладнання.
  2. Ремонт або заміна несправних частин і механізмів.
  3. Налаштування точності зважування.
  4. Контрольна перевірка параметрів за допомогою еталонного вантажу, здача в експлуатацію.

Фахівці «Промвес» швидко і якісно полагодять важільні або автомобільні електронні ваги за найкращими цінами в галузі. Ваша компанія не зазнає значних збитків внаслідок простою вагового комплексу. Зв`яжіться з нами для детальної консультації.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru