м. Київ

Вагонні ваги

Главная < Електронні ваги < Вагонні ваги
Вагонні ваги

Ваги вагонні залізничні використовують для зважування й обліку вантажів, що перевозяться за допомогою поїздів. Визначати вагу цистерн івагонів необхідно не тільки для точності розрахунків та платежів. А й для безпеки перевезень – щоб уникнути перевантажень і нерівномірності завантаження вагонів щодо поздовжньої й поперечної осей симетрії.

Сьогодення вимагає модернізації техніки. Тому не дивно, що ще недавно повсюдно використовувані механічні ваги застаріли. До того ж вони не відповідають вимогам «Укрзалізниці». На зміну механічним прийшли тензометричні вагонні ваги. Найвигідніше купити вагонні ваги в Києві можна в компанії «Промвес».

Чому варто купити вагонні ваги?

Купити вагонні ваги сучасного зразка – значить забезпечити підприємство надійним вимірювальним пристроєм, який має ряд переваг. Залізничні ваги:

  • Не тільки точно зважують, а й визначають зміщення центру ваги вагона щодо площин симетрії.
  • Справно працюють у будь-яких погодних умовах.
  • Не вимагають частого обслуговування.
  • Мають всі необхідні режими зважування (статика, динаміка, дозування).
  • Економічні в установці.

Ваги вагонні купити потрібно не тільки підприємствам, які виконують переміщення вантажів за допомогою залізничного транспорту. Вони необхідні організаціям, які здійснюють будівельні та вантажно-розвантажувальні роботи на залізничних коліях. Слід ваги вагонні купити для елеваторів, портових доків, металургійних комбінатів, гірничо-збагачувальних розробок і рудних родовищ.

Вартість залізничних вагонних ваг залежить від технічних характеристик (в першу чергу – від вантажопідйомності). Але в будь-якому випадку вагонних ваг ціна, якщо ви купуєте їх у компанії «Промвес», цілком демократична. Вона знижується шляхом мінімізації витрат на транспортування й монтаж, до того ж ви не оплачуєте послуги посередника.

Модернізація залізничних ваг

Якщо ви не готові ваги вагонні купити, то наша компанія може вдосконалити старі механічні ваги. Ми перетворимо їх у вимірювальний пристрій, що відповідає сучасним вимогам, здатний зважувати вагони й під час зупинки, й в русі. Витрачені кошти в цьому випадку будуть мінімальними. Вагову платформу немає потреби розрізати навпіл і знову зводити фундамент. Досить відновити вже наявні опори. Використовується лише чотири тензодатчика замість восьми, що дуже вигідно.

Щоб ваги вагонні купити або модернізувати, зателефонуйте нашому консультанту. Крім слушних порад, ви отримаєте корисну інформацію про послуги, які надає компанія «Промвес».

Ми також рекомендуємо автомобільні ваги різних моделей. Особливою популярністю користуються ваги автомобільні електронні. Звертайтеся й придбайте обладнання, яке вас не підведе!

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru