м. Київ

Установка автомобільних ваг

Главная < Послуги < Установка автомобільних ваг

Бізнес-процеси багатьох компаній не обходяться без участі автоваг. Через них проходить вантажопотік складів, баз, сховищ. Важливо, щоб системи зважування видавали правдиву інформацію. Для цього необхідно не тільки вибрати оптимальні ваги за типом, але й правильно їх встановити.

Компанія «Промвес» спеціалізується на установці всіх видів автомобільних ваг: платформних і колійних, що потребують поверхневого монтажу або монтажу в приямок. Багаторічний досвід в цьому напрямку дозволяє якісно виконувати роботи, забезпечуючи:

  • мінімальну похибку зважування;
  • тривалу безперебійну роботу вимірювального пристрою;
  • зручний і швидкий процес зважування.

Етапи та особливості установки автомобільних ваг

До початку установки автомобільних ваг необхідно пройти кілька підготовчих етапів.

  • Установка автомобільних вагВибір місця. З майданчиком визначаємося в першу чергу. Він повинен, по-перше, мати під`їзд, розрахований на автомобілі різної довжини і вантажопідйомності. По-друге, потрібно звернути увагу на рельєф місцевості. Від цього залежатиме обсяг будівельної частини. Крім того, враховуються погодні фактори, які впливають на експлуатацію ваг: снігові замети, підтоплення, ожеледь тощо.
  • Потрібно визначитися, який варіант інсталяції автоваг найбільш виправданий. Може бути кілька варіантів: монтаж в приямок, установка із заглибленням, поверхневий монтаж. Кожен з цих варіантів має свої особливості. При установці автомобільних ваг в приямок відсутня необхідність в пандусах, потрібно менше місця для маневру, але необхідно забезпечити захист кабіни від попадання води або забезпечити водовідведення з приямка. При полузаглибленому монтажі одна частина ваг знаходиться нижче, а друга частина вище рівня поверхні проїжджої частини. При такому монтажі потрібні короткі пандуси, але необхідно забезпечити водовідведення. При поверхневому монтажі забезпечення водовідведення не потрібно, але знадобляться довгі пандуси.
  • Визначення місця приміщення, де буде розташовуватися ваговий термінал і перебувати оператор-вагар. Також необхідно вирішити, де і як буде проходити сигнальний кабель від вагового терміналу до ваговій платформі.

Після цього можна приступати до установки автомобільних ваг.

Не припускаємося помилок!

Важливо під час монтажу врахувати всі нюанси і не допустити таких помилок:

  1. Майданчик, на який планується установка автомобільних ваг повинен бути рівним і горизонтальним. Всі заставні плити під установку тензодатчиків повинні перебувати на одному рівні.
  2. Всі кабелі повинні бути захищені від гризунів — це часта проблема виходу ваг з ладу.
  3. Повинні бути виконані заземлення та блискавкозахист. І хоч про це мало хто думає, поки не зіткнеться, але це часта проблема. Як правило, першого ремонту, викликаного попаданням блискавки, виявляється недостатньо. Зазвичай «прозріння» приходить після другого разу.
  4. Для захисту ваговимірювальної електроніки від згубного впливу сплесків і перепадів напруги, рекомендуємо використовувати стабілізатори, нормалізатори напруги тощо.

Замовляючи установку автомобільних ваг у нас, в їх стабільної роботи та точності результатів зважування ви можете бути впевненими на 100%.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru