м. Київ

Послуги

Главная < Послуги
Ремонт автомобільних ваг Обслуговування ваг
Ремонт, налаштування, калібрування ваг Метрологічна повірка ваг
Метрологічна атестація ваг Метрологічна повірка засобів вимірювань
Калібрування резервуарів Автоматизація процесів зважування
Ваги автомобільні механічні - ремонт Ваги автомобільні електронні - ремонт
Реконструкція автомобільних ваг
Послуги

У даному розділі Ви можете ознайомитися з переліком послуг, які ми можемо надавати. Якщо говорити коротко, то ми виконуємо всі роботи пов`язані з ваговим обладнанням. Це може бути калібрування ваг на території Замовника або повна реконструкція механічних автомобільних ваг із заміною старої важільної системи на сучасну тензометричну.

Якщо Ви придбали вагове обладнання, яке не було внесено до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України, то ми допоможемо Вам провести державну метрологічну атестацію даного обладнання, узаконивши таким чином легальне використання його на території України.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте весь комплекс послуг з одних рук - від ремонту до повірки, від автоматизації процесів зважування до періодичного обслуговування ваг.

Так як ваги це засіб вимірювальної техніки, то ми також можемо запропонувати послуги з метрологічного забезпечення інших засобів вимірювальної техніки крім ваг. Наприклад, це може бути калібрування резервуарів або повірка електронних термометрів.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru