м. Київ

Тензометричні датчики

Тензометричні датчики

Тензометричний датчик (тензодатчик) це перетворювач механічного навантаження в електричний сигнал. Чутливим елементом тензодатчика є тензорезистор. Кілька тензорезисторів утворюють вимірювальний міст, який реагує на деформацію тензодатчика під дією прикладеної сили (у вагах - це сила тяжіння вантажу, що зважується) пропорційно дії цієї сили. В результаті, на виході тензодатчика маємо електричний сигнал пропорційний прикладеному навантаженню.

Якісний тензодатчик повинен мати стабільні характеристики при зміні умов експлуатації (температура, вологість), лінійність у всьому діапазоні зважування, стабільність параметрів при тривалому навантаженні та ряд інших характеристик, які нормуються і вказуються у паспорті на тензодатчик.

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з одним із кращих світових виробників тензодатчиків в середньому ціновому діапазоні, компанією ZEMIC USA inc. Хотілося б кілька слів сказати про цю кампанію.

Компанія «ZEMIC USA inc.» - динамічно розвиваємий консорціум. Має три головних заводів-офісів: в США - ZEMIC USA inc. (www.zemic.us), в Європі - ZEMIC EUROPE BV (www.zemic.nl), в Китаї - ZEMIC CO. LTD. (www.zemic.com.cn) і представників у всіх країнах світу. Компанія заснована в 1961р. У ній працює понад 2000 осіб. Виробничі потужності дозволяють забезпечувати повний цикл виробництва, починаючи від тензорезисторів і закінчуючи кінцевими випробуваннями контролю якості готової продукції. Вся продукція «ZEMIC USA inc.» проходить 100% -й (а не вибірково з партії) контроль якості. Сертифікація OIML була проведена безпосередньо фахівцями з німецького Physikalisch-Technische Bundesanstalt (PTB, Німеччина). Багато українських виробників вагового обладнання, ремонтні та сервісні організації гідно оцінили якість і доступність продукції даного виробника. Асортимент тензодатчиків компанії ZEMIC USA inc. настільки різноманітний, що може бути застосований, практично в будь-яких вагах і вагових системах.

Ми не будемо дублювати на сторінках нашого сайту інформаційні каталоги виробника, але звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо тензометричних датчиків ваги, які Вас цікавлять.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru