м. Київ

Ремонт, налаштування, калібрування ваг

Главная < Послуги < Ремонт, налаштування, калібрування ваг
Ремонт, налаштування, калібрування ваг

Ваги - це складне вимірювальне обладнання. Як і інше устаткування, в процесі експлуатації вони можуть виходити з ладу. Причини можуть бути найрізноманітніші: гризуни (ушкоджують кабелі та датчики), таргани (є причиною короткого замикання на електронних платах), блискавка, сплески напруги, удари, падіння важких предметів на ваги або падіння ваг на підлогу, вплив агресивного середовища і багато іншого. Найчастіше нормальну працездатність ваг можна відновити. Якщо Ви звернетеся за допомогою до професіоналів, то ще на етапі попереднього спілкування по телефону можливо максимально точно визначити характер несправності і приблизно оцінити вартість ремонту. Якщо ж цього зробити неможливо, то причина несправності і вартість відновлення ваг визначається безпосередньо при діагностиці ваг. Важливо що б діагностикою та відновленням займалися професіонали. Адже в процесі діагностики може з`ясуватися, що вартість ремонту порівнянна або вище вартості нових ваг. У такому випадку ремонт виконувати немає сенсу.

Якщо, наприклад, Ви помітили, що ваги (хоч лабораторні, хоч бункерні або автомобільні) мають похибку зважування, то це ще не означає, що для відновлення точності зважування достатньо тільки калібрування. Якщо похибка лінійна, тобто збільшується пропорційно навантаженню, то найімовірніше калібрування дасть результат. Якщо похибка нелінійна, немає повторюваності зважування при одному й тому ж навантаженні, різні покази ваги при різному розташуванні вантажу на вантажоприймальній платформі, то мову потрібно вести не про калібрування, а про ремонт.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію про умови і порядок проведення ремонту, налаштування та калібрування ваг.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru