м. Київ

Витратомір сипучих матеріалів

Главная < Електронні ваги < Витратомір сипучих матеріалів

Точність зважування: до 1%

Пропускна здатність: на вимогу Замовника

Ціна: від 42 000 грн.
Витратомір сипучих матеріалів

Витратоміри сипучих матеріалів являють собою ваги для сипучих матеріалів. При проходженні потоку речовини через ваги відбувається його динамічне зважування (безперервне зважування в потоці). Зважування сипучих матеріалів (наприклад, крупа, зерно, цукор, борошно, пісок, цемент, відсів та інше) відбувається на виході з шлюзового або шнекового живильника або стрічкового транспортера.

Витратомір сипучих матеріалів EVEREST спільно з частотно регульованим приводом живильника або стрічкового конвеєра може забезпечувати функцію дозування. За допомогою дозаторів для сипучих матеріалів можна виконувати точне дозування сипучих матеріалів в різних виробничих процесах, таких як виробництво бетону та бетонних сумішей на бетонних заводах і бетонозмішувальних вузлах, виробництво комбікорму на комбікормових заводах, наповнення мішків цементом, цукром, борошном і т. п., а також багато іншого.

На відміну від дискретних дозаторів, дозатори безперервної дії більш універсальні у застосуванні. Вони не мають бункера, який тим більше чим більша продуктивність дозатора. За рахунок цього дозатор безперервної дії має невеликі габарити для вбудовування.

Точність зважування витратоміра сипучих матеріалів EVEREST в межах до 1% (в залежності від умов використання та зважуваного матеріалу) дозволяє на багатьох підприємствах виконувати різні технологічні завдання.

Залежно від поставленого завдання ми можемо запропонувати витратомір або дозатор сипучих матеріалів з різною пропускною здатністю (продуктивністю).

Відсутність механічних рухомих частин гарантує тривалий термін експлуатації і низькі експлуатаційні витрати. Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо витратоміра сипучих матеріалів.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru