м. Київ

Потокові (поточні) ваги

Главная < Електронні ваги < Потокові (поточні) ваги

Точність зважування: до 1%

Пропускна здатність: на вимогу Замовника

Ціна: від 42 000 грн.
Потокові (поточні) ваги

Ваги для зважування сипучих матеріалів у потоці або, іншими словами, ваги для потокового зважування (потокові ваги) представляють собою пристрій, який в автоматичному режимі безперервно виконує зважування потоку сипучої речовини, що проходить через вантажоприймальний пристрій. Зважуємий сипучий матеріал, наприклад, крупа, зерно, цукор, пісок, цемент, відсів та інше, зважується у вільному падінні на виході зі шлюзового або шнекового живильника або на виході зі стрічкового конвеєра.

Ваги для потокового зважування сипучих матеріалів мають не великі габарити, що дозволяє легко вбудовувати їх у різні існуючі технологічні лінії і процеси. При цьому ваги ніяким чином не обмежують пропускну здатність (продуктивність) транспортуючих ліній.

Точність зважування потокових ваг EVEREST в межах до 1% в багатьох випадках достатня для різних технологічних завдань або внутрішнього обліку продукції.

Потокові ваги EVEREST можуть видавати керуючі сигнали на частотно регульований привід живильника або стрічкового конвеєра і таким чином регулювати швидкість потоку і кількість сипучого матеріалу. Тому потокові ваги легко інтегруються в різні виробничі процеси, такі як бетонозмішувальні вузли, комбікормові заводи, наповнення мішків і багато іншого.

Конструктивні особливості поточних ваг EVEREST і відсутність рухомих частин гарантують тривалий термін експлуатації і низькі експлуатаційні витрати. Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо потокових ваг.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru