м. Київ

Платформні ваги

Главная < Електронні ваги < Платформні ваги
Платформні ваги

Платформні товарні ваги найбільш поширений тип промислових ваг. Ними користуються майже скрізь, починаючи від промислових підприємств і закінчуючи школами та лікарнями.
Перш ніж ваги платформні купити, потрібно дати відповіді на кілька запитань.

1. Розмір платформи. Чим більший розмір платформи, тим більше вантажів можна розташувати на ваговій платформі. Ваги з великим розміром платформи мають чотири датчика зважування на відміну від ваг з малим розміром, у яких один датчик. Чим більше вагова платформа, тим вище вартість платформних ваг.

2. Максимальна вантажопідйомність. Чим більша вантажопідйомність ваг, тим більша дискретність зважування (крок зважування). Припустимо, що у Вас ваги на 300 кг з дискретністю зважування 100 г і Вам потрібно зважити 50,150 кг товару. Ваші ваги округлять 150 г до 100 або 200 грам і на дисплеї ваг Ви побачите 50,100 кг або 50,200 кг. Але якби Ви такий же товар зважили на товарних вагах з вантажопідйомністю 150 кг і дискретністю 50 г, то на дисплеї було б значення 50,150 кг.

3. Технологічне або комерційне зважування. Якщо платформні товарні ваги будуть використовуватися для приймання або продажу товарів або продукції, то вони обов`язково повинні мати державну метрологічну повірку. Держповірка підтверджує відповідність ваг вимогам ДСТУ EN 45501 «Прилади неавтоматічні зважувальні. Загальні технічні вимоги та методи випробування».

4. Автономність живлення. Якщо ваги платформні товарні передбачається використовувати для виїзної торгівлі, то вони повинні мати вбудовану акумуляторну батарею.

5. Зв`язок із зовнішніми пристроями. Для передачі даних на комп`ютер або принтер платформні ваги повинні мати відповідний порт передачі даних.

6. Клас захисту від впливу навколишнього середовища. Якщо ваги платформні будуть експлуатуватися в умовах впливу води та пилу, то вони повинні мати підвищений клас пило-волого захищеності. А якщо платформні ваги будуть знаходитися в агресивному середовищі, то вони повинні бути виконані з нержавіючої сталі.

В залежності від конкретної сфери застосування ваги платформні товарні можуть мати різні функціональні та конструктивні особливості. Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо платформних ваг.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru