м. Київ

«Промвес» продовжує ремонт механічних автовагів

Технології XXI століття змінили звичні способи вимірювань. На зміну механіці прийшла електроніка. Але, незважаючи на переваги електронних вагів (точність, простота вимірювань), механічні автоваги досі застосовуються в Україні. У когось вони залишилися з минулих років, а хтось купив вживані ваги, щоб заощадити. Перед власниками таких ваг постає дилема: хто буде обслуговувати та ремонтувати таке обладнання.

Проблема в тому, що фахівців, які займаються лагодженням механіки, мало. Багато вагів випускалися в 60–70-х роках. Більшість з навчених майстрів вже на пенсії або ж не можуть фізично працювати з важким (важіль — 30 кіло) обладнанням. А молоді працівники неохоче беруться за клопітке відновлення старої техніки. Але вихід є — ремонт механічних автомобільних вагів співробітниками «Промвес».

 

 

 

Щорічно ми повертаємо до роботи десятки поламаних автовагів з важільною системою. Наші послуги:

  • Технічне обслуговування.
  • Дрібний ремонт.
  • Капітальний ремонт.
  • Облаштування вагових платформ і настилів.

Якщо ж механіку неможливо відновити, або ви хочете осучаснити прилад, ми переобладнаємо ваги з механічних у електронні. Це коштуватиме дешевше за купівлю нової техніки. Модернізація заощадить десятки тисяч гривень.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru