м. Київ

Поосні ваги EVEREST набирають популярність

На сьогодні понад п`ятдесят поосних вагів EVEREST успішно експлуатуються по всій Україні. Вони використовуються в різноманітних сферах:

  • Завдяки простоті монтажу, надійності, ремонтопридатності і точності зважування до 0,2 %, ці ваги користуються заслуженою популярністю на митних терміналах і піщаних кар`єрах.
  • Компактність і здатність зважувати авто різної довжини і маси роблять автомобільні ваги поосного зважування EVEREST привабливими для солідних компаній-забудовників. Адже при зведенні великих об`єктів на будмайданчик завозиться безліч різних матеріалів. Поосні ваги дозволяють контролювати кількість завезених і вивезених матеріалів (наприклад, ґрунту, сміття, піску, щебеню).
  • Підприємствам, які вирощують сільськогосподарську продукцію, підкладні автоваги дають можливість вимірювати масу врожаю в безпосередній близькості від місця збору.

Все частіше власники бізнесу і держслужбовці купують саме автоваги EVEREST, тому що вони поєднують зручність і інформативність з вигідною вартістю.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru