м. Київ

Модернізація автомобільних ваг

Главная < Послуги < Модернізація автомобільних ваг

Електронні автоваги, в тому числі поосні автомобільні ваги, вже давно стали буденністю, але, попри це, деякі підприємства продовжують експлуатувати механічне обладнання. Застарілі важільні ваги постійно виходять з ладу, тому результати зважування часто бувають дуже приблизними.

Якщо постаратися, то в стару механіку можна вдихнути нове життя. Модернізація автомобільних ваг коштуватиме дешевше придбання нових, якщо балки вагової платформи в нормальному стані й немає значних пошкоджень фундаменту з приямком. Запевняємо, що вдосконалені автоваги прослужать не менше нещодавно придбаних.

Модернізація механічних автомобільних ваг

Є два способи удосконалення ваг:

  • Часткова модернізація автомобільних ваг. Для її проведення виконується заміна старого пристрою відображення на сучасний електронний ваговий термінал. При цьому в ланцюг передачі зусилля від ватажоприймальної платформи до індикатору вбудовують тензометричний датчик. Як результат, механічне зусилля перетворюється на електричний сигнал, пропорційний навантаженню на вагову платформу.

При таких змінах в конструкції отримуємо зручне відображення результатів зважування й можливість передачі даних на комп'ютер або інший прилад. Але не забувайте, що при цьому в вагах все одно залишаються деталі, що зношуються. Вони, на відміну від електронних, вимагають постійного обслуговування.

  • Повна модернізація автомобільних ваг. Важільну систему зважування замінюють тензометричними датчиками, механічний пристрій відображення – електронним ваговим терміналом. Фундамент і платформу зберігають, при необхідності зміцнюючи й удосконалюючи.

Часткова модернізація механічних автомобільних ваг вимагає невеликих матеріальних витрат. Але для того, щоб досягти максимальної точності зважування, доведеться провести капітальний ремонт ваг. Повна модернізація автомобільних ваг коштуватиме дорожче часткової, але дешевше ніж придбання нових ваг. А в решті решт у вас з’являться повноцінні електронні автомобільні ваги. Витрати окупляться швидко.

В результаті модернізації ваг ви отримуєте:

  • Точні результати зважування.
  • Спрощення експлуатації.
  • Зниження витрат на ремонт і техобслуговування.
  • Виключення помилок оператора (відображення результатів не залежить від дій оператора).
  • Прискорення й оптимізацію робочого процесу.
  • Можливість приєднання додаткового устаткування: виносних індикаторів, шлагбаумів і т. п.
  • Збільшення вантажопідйомності.

Фахівці «Промвес» модернізують автоваги недорого й швидко. При добре організованому процесі, роботи займуть всього кілька днів. Вартість залежить від багатьох факторів і визначається на основі аналізу конкретної ситуації.

Не поспішайте здавати свої неробочі важільні ваги на металолом, навіть якщо ви не плануєте їх використовувати. Вони мають шанс на друге життя й перетворення на електронні. Після реконструкції ціна ваг зросте, їх можна буде вигідно продати чи здати в оренду.

Звертайтеся для отримання детальної інформації. Сподіваємося на продуктивну співпрацю.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru