м. Київ

Метрологічна повірка ваг

Главная < Послуги < Метрологічна повірка ваг
Метрологічна повірка ваг

Для більшості ваг періодичність повірки (міжповірочний інтервал) становить один рік. Це означає, що не рідше ніж раз на рік ваги повинні проходити державну метрологічну повірку. Міжповірочний інтервал вказується в документації на ваги. Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» передбачає відповідальність за порушення строків метрологічної повірки ваг, а також за використання неповірених ваг.

Позитивні результати метрологічної повірки ваг свідчать про те, що ваги відповідають нормативним вимогам.

Якщо ваги використовуються для внутрішнього обліку або для технологічних цілей, то метрологічна повірка є не обов`язковою. Але є сфери діяльності, для яких державна метрологічна повірка (держповірка) ваг є обов`язковою. Це:

- Комерційні зважування - торгово-комерційні операції і розрахунки між покупцем (споживачем) і продавцем (постачальником, виробником, виконавцем), у тому числі у сферах побутових і комунальних послуг, послуг поштового зв`язку і т. п.;

- Зважування пов`язані з охороною здоров`я, охороною праці, охороною навколишнього середовища, захистом життя і здоров`я громадян, контролем якості та безпеки продуктів харчування.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію про умови і порядок проведення метрологічної повірки ваг.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru