м. Київ

Метрологічна повірка засобів вимірювань

Главная < Послуги < Метрологічна повірка засобів вимірювань
Метрологічна повірка засобів вимірювань

Ваги - це засіб вимірювальної техніки (ЗВТ) який вимірює масу. На багатьох підприємствах крім ваг використовуються й інші засоби вимірювань, наприклад, цифрові термометри, вимірювачі вологості, тиску і т. п.

На багатьох великих підприємствах є штатний метролог або метрологічна служба, яка здійснює метрологічний контроль на підприємстві.

Але не всі підприємства можуть дозволити собі штатного метролога, особливо враховуючи той факт, що повірка більшості засобів вимірювань проводиться один раз на рік, а деяких і того рідше. Тому функції метролога делегують одному зі співробітників у вигляді додаткового навантаження.

А іноді і навпаки, метролог не справляється з величезною кількістю різних засобів вимірювань.

Ми пропонуємо організацію робіт з проведення метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ).
Державна метрологічна повірка засобів вимірювальної техніки проводиться відповідно до статті 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та ДСТУ 2708 «Метрологія. Повірка засобів вимірювальної техніки. Організація та порядок проведення».

Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію про умови і порядок проведення метрологічної повірки засобів вимірювання.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru