м. Київ

Конвеєрні ваги

Главная < Електронні ваги < Конвеєрні ваги

Швидке введення в експлуатацію

Ціна: від 50 400 грн.
Конвеєрні ваги

Конвеєрні ваги - це системи динамічного зважування, які вбудовуються, як правило, в стрічковий конвеєр і незамінні при безперервному зважуванні і обліку сипучих і кускових матеріалів. Ваги конвеєрні зважують сипучі матеріали в русі (динаміці) в безперервному потоці. Вони також можуть використовуватися як стрічковий ваговий дозатор.

Точність зважування конвеєрних ваг EVEREST залежить від багатьох факторів і становить від 0,5 до 1%, а іноді і до 2%, залежно від умов та особливостей експлуатації.

На конвеєрі можна зважувати не тільки сипучі, але і різні штучні вантажі (наприклад, коробки, мішки і т. п.). При цьому зважування відбувається в автоматичному режимі без зупинки транспортерної стрічки. Автоматичні ваги для штучних вантажів з вбудованим конвеєром це свого роду ваговій транспортер. Його принцип зважування відрізняється від конвеєрних ваг для зважування сипучих матеріалів. При цьому точність зважування ваг автоматичних порівнянна з точністю ваг для статичного зважування. Результати зважування можуть автоматично передаватися на принтер друку етикеток.

Конвеєрні ваги широко використовується на бетонних заводах, асфальтних заводах, зерносховищах, комбікормових заводах, а також на інших виробничих і переробних підприємствах. Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо конвеєрних ваг EVEREST.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru