м. Київ

Комплектуючі для електронних ваг

Главная < Комплектуючі для електронних ваг
Тензометричні датчики Вагові термінали
Вагові платформи для електронних ваг Комплекти для виготовлення електронних ваг
Комплектуючі для електронних ваг

Комплектуючі для електронних ваг

Спеціалізація «Промвес» – не лише виробництво, відновлення, калібрування, модернізація й повірка ваг. Ми –торгове підприємство, що реалізує комплектуючі до електронних ваг.

З нами співпрацюють сервісні й ремонтні центри, приватні фірми, що займаються виробництвом техніки. Купити можна все – від кабелів до основних елементів.

Електронні ваги: ​​комплектуючі

  • Запчастини для ремонту вагової системи: тензодатчики, термінали, платформи й т. д. Якими б не були добрими електронні пристрої, вони рано чи пізно виходять з ладу. З «Промвес» не доведеться довго шукати заміну негідному елементу. Швидко поставимо запчастини для ремонту будь-якого рівня складності.
  • Комплекти для перетворення механічних ваг на електронні, що включають тензометричні датчики, коробку, ваговий термінал, набір кабелів. Модернізація – економне рішення, до якого вдається все більше підприємців. Не втрачайте клієнтів!
  • Деталі для самостійного виробництва обладнання. Вам залишиться провести монтаж, що нагадує збірку конструктора.

Найбільшим попитом користуються комплектуючі для платформних ваг. Але, крім цього, на замовлення ми постачаємо обладнання для автомобільних підкладних ваг (поосних), бункерних, вагонних, монорейкових, конвеєрних та інших. Запропонуйте власні варіанти співпраці – компанія «Промвес» їх з радістю розгляне.

Чому з нами вигідно працювати?

  1. Консультуємо, допомагаємо з вибором. Розуміємося на продукції, оскільки самі є виробниками. Продаємо не просто артикули з прайсів, а конкретний товар – комплектуючі для електронних ваг проходять через наші руки.
  2. Ціна деталей нижче середньої по Києву. Це пояснюється тим, що більшість запчастин реалізуємо без посередників. Час від часу пропонуємо знижки, проводимо акції – стежте за новинами й оновленнями на сайті.
  3. Поставляємо лише якісні комплектуючі, які допоможуть визначати вагу з мінімальними похибками. У нашому прайс-листі: нержавіючі вагові платформи власного виробництва, австралійські термінали Rinstrum, американські тензодатчики Zemic. Якщо ви виробляєте електронні ваги, комплектуючі – перше, про що варто подбати. Від них залежать справність роботи обладнання, репутація й кількість клієнтів. У надійності наших деталей можна не сумніватися!

Щоб зв язатися з нами, залиште контактні дані у формі замовлення, скористайтеся діалоговим вікном або наберіть вказаний номер. Обговоріть з нашими фахівцями вартість комплектуючих, особливості транспортування, умови продажу. Впевнені, вам сподобаються пропозиції «Промвес»!

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru