м. Київ

Калібрування резервуарів

Главная < Послуги < Калібрування резервуарів
Калібрування резервуарів

Облік ПММ (паливно-мастильні матеріали) на АЗС, нафтобазах та інших підприємствах займає дуже важливе місце. Це безпосередньо впливає на рентабельність роботи підприємства. Неточне визначення кількості прийнятої або відпускаємої продукції загрожує великими втратами і недостачами. Тому, дуже важливо максимально точно визначати кількість речовини в резервуарі.

Існує два способи визначення кількості речовини в резервуарі:

Перший спосіб - зважування.
Резервуар встановлюється на тензодатчики. При цьому результатом вимірювання є маса речовини, зазначена в кілограмах або тоннах. Якщо у Замовника є технічна можливість скористатися цим методом вимірювання, то ми зможемо допомогти в реалізації даного завдання.

Другий метод - визначення об`єму.
Знаючи об`єм та щільність речовини можна обчислити її масу. Так як щільність речовини залежить від температури і об`єм резервуара також не стабільний при зміні температури (внаслідок температурного розширення металевих стінок резервуара), то даний метод менш точний. Але він більш поширений по ряду причин. Наприклад, резервуар на 100 кубічних метрів і більше практично неможливо зважити за допомогою тензодатчиків. Але і резервуари меншої ємності не завжди є можливість встановити на тензодатчики. Тому на даний момент об`ємний метод визначення кількості речовини дуже поширений.
Суть методу полягає в тому, що резервуар для зберігання речовини попередньо калібрують. Калібрування резервуарів (ємностей) може здійснюватися кількома методами.

Один з методів - це калібрування (градуювання) резервуара за допомогою високоточного лазерного 3d сканера. На підставі отриманих даних створюється 3d модель резервуара і визначається його ємність. Результатом калібрування (градуювання) резервуара є градуювальна (калібрувальна) таблиця резервуара при різному рівні заповнення.

Калібрування та повірка резервуарів, ємностей, залізничних цистерн і автоцистерн також може виконуватися наливним методом - шляхом наповнення резервуара відомим об`ємом рідини.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо калібрування резервуарів.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru