м. Київ

Компанія ТОВ "ПРОМВЕС"

Компанія ТОВ «ПРОМВЕС» спеціалізується на виробництві, продажу, обслуговуванні, ремонті та модернізації промислового, торгового та лабораторного вагового обладнання.

Завдяки власній команді розробників ми маємо можливість вирішувати складні і не стандартні завдання.

На підприємствах будь-якої галузі є величезна кількість процесів пов`язаних зі зважуванням. Це може бути зважування бункера з сировиною або зважування зерна в потоці, зважування автомобіля в русі або зважування туш на монорейкових вагах, в будь-якому випадку потрібен індивідуальний підхід і професіоналізм. Наприклад, ваги для зважування на харчових, фармацевтичних та сільгосп переробних підприємствах крім надійності повинні мати високий ступінь захищеності від пилу і вологи, а також мати високу стійкість до корозії. І знову ж таки, тут не обійтися без допомоги професіоналів.

 

 


Якщо Ваші тензометричні ваги (або важільні ваги) потребують обслуговування або ремонту - звертайтесь до нас за допомогою. Також ми зможемо організувати проведення держповірки.

Ми постійно працюємо над новими рішеннями по зважуванню і над удосконаленням існуючих. Одним з результатів нашої творчої роботи є автомобільні ваги поосного зважування автомобілів в русі. Дані ваги по точності зважування і за вартістю є відмінною альтернативою платформним вагам для статичного зважування. Ми рекомендуємо звернути особливу увагу на поосні ваги таким підприємствам як митні термінали, кар`єри, сміттєві полігони, виробники біопалива, переробники вторсировини і т. п.

Тензометричні датчики та інші комплектуючі, які застосовуються в наших вагах і вагових системах, виробляються загальновизнаними компаніями зі світовими іменами і мають найкраще співвідношення ціна / якість.

Якщо у Вас виникло питання, як вибрати ваги, то задайте його нам, і ми обов`язково допоможемо з правильним вибором.

Компания ООО "Промвес"Контакты:
Адрес: вул. Виборзька, 99, оф. 104 03680 Київ,
Телефон:+38 097 709-97-33
наші плюси
висока якість
можливість виготовлення нестандартного обладнання
власна команда розробників
консультація, продаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування з одних рук
індивідуальний підхід до кожного
акції
новини
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru