м. Київ

Еталонні калібрувальні гирі

Главная < Еталонні калібрувальні гирі
Еталонні калібрувальні гирі

Ще зовсім недавно, в епоху механічних лабораторних ваг, еталонні гирі були в кожній лабораторії. Вони використовувалися безпосередньо для процесу зважування.

У сучасних лабораторіях користуються електронними вагами і гирі перестали бути частиною процесу зважування, але без них, як і раніше неможливо обійтися. Принаймні, розраховувати на точність результатів зважування без періодичного калібрування ваг не доводиться. А калібрування ваг виконується саме за допомогою еталонних калібрувальних гир. Правда, у багатьох сучасних високоточних лабораторних та аналітичних вагах є функція внутрішнього калібрування, яка виконується автоматично вбудованої в ваги гирею. Але бюджетні моделі, а також менш точні класи лабораторних ваг, не мають функцію внутрішнього калібрування.

Тому для багатьох лабораторій придбання гир для калібрування ваг є дуже актуальним.

Але калібрування потрібно всім електронним вагам, а не тільки лабораторним Эталонные калибровочные гирита аналітичним. Просто 

автомобільним або товарним вагам воно потрібне не так часто як лабораторним. Як мінімум, калібрування виконується при випуску ваг з виробництва або після ремонту, а також іноді в процесі експлуатації. На багатьох виробничих підприємствах, де експлуатується велика кількість різних ваг, є необхідність у калібрувальних гирях для періодичного контролю точності зважування ваг.

Калібрувальні гирі одного і того ж номіналу можуть відрізнятися класом точності. Наприклад, гирі для калібрування аналітичних ваг повинні мати менше відхилення від номінального значення маси, ніж гирі для калібрування торгових ваг. При замовленні гир важливо чітко розуміти для чого вони будуть використовуватися, так як гирі різних класів точності можуть в рази відрізнятися за ціною.

Ми можемо запропонувати еталонні гирі і набори гир різних номіналів і класів точності. Всі гирі відповідають вимогам ДСТУ OIML R 111-1: 2008 «Гирі класів точності Е1, Е2, F1, F2, М1, М1-2, М2, М2-3 и М3. Частина 1. Загальні технічні вимоги та методи випробування (OIML R 111-1: 2004, IDT)» або вимогам ГОСТ 7328 - для гир, які були вироблені раніше (наприклад, в радянські часи).

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru