м. Київ

Купити електронні ваги

Главная < Електронні ваги
Вагонні ваги Поосні (пiдкладнi) автомобільні ваги
Платформні ваги Торгові ваги
Палетні ваги Ваги-рокла
Монорейкові ваги Ваги для тварин
Кранові ваги Бункерні ваги
Конвеєрні ваги Потокові (поточні) ваги
Витратомір сипучих матеріалів Бункерні дозатори (бункерні облікові ваги)
Ваги для навантажувача Вагове обладнання на замовлення
Купити електронні ваги

Не знаєте, де купити електронні ваги недорого й відмінної якості? Компанія «Промвес» багато років займається розробкою й продажем вагового обладнання. Наші фахівці порекомендують придбати оптимальну модель відповідно до спеціалізації вашого бізнесу.

У наших каталогах представлені електронні ваги для визначення маси:

 • автомобілів;
 • залізничних вагонів;
 • великогабаритних вантажів;
 • товарів (на ринках, у супермаркетах, у пекарнях, ресторанах);
 • туш (напівтуш);
 • вантажів на складах, з переміщенням;
 • рідин, сипучих, кускових матеріалів;
 • тварин.

Крім перерахованих вище ваг, ми пропонуємо покупцям вагове обладнання для:

 • безперервного визначення маси кускових і сипучих матеріалів – ваги конвеєрні;
 • потокового безперервного зважування – ваги потокові;
 • дозування й обліку сипучих матеріалів – ваги-витратоміри сипучих матеріалів, бункерні облікові ваги, ваги для навантажувача.

Наші фахівці підберуть обладнання, яке найбільш відповідає вашим завданням. Наприклад, якщо потрібно здійснювати виїзне приймання або продаж товарів, ваги повинні мати не тільки автономне живлення, але й світлодіодний дисплей, а не рідкокристалічний. Це пов язано з тим, що світлодіодний дисплей більш стійкий до механічних пошкоджень і до мінусових температур. Ми звернемо вашу увагу на дрібні нюанси, які обернуться великими перевагами під час експлуатації.

Ви запланували модернізацію робочого процесу на своєму підприємстві, й всі дані з ваг повинні надходити на робочий комп ютер? Наші фахівці допоможуть організувати процес обміну даними між вагами й комп ютером або будь-яким іншим зовнішнім пристроєм.

Ми пропонуємо купити електронні ваги в Україні, здатні безперебійно функціонувати й точно визначати масу вантажів в будь-якому навколишньому середовищі, навіть агресивному. Таке вагове обладнання виконується з нержавіючої сталі, має підвищений клас вологозахищенності й пилезахищенності.

Переваги придбання ваг у ТОВ «Промвес»

За роки роботи в сфері розробки й продажів електронних ваг ми отримали визнання та заслужили повагу клієнтів. Співпраця з нами принесе вам вигоди, бо компанія має такі переваги:

 1. Можливість вибору. Широкий асортимент: від автомобільних ваг до бортових систем зважування.
 2. Професійні консультанти, які допоможуть підібрати оптимальну модель ваг. Паралельно дадуть рекомендації з правил експлуатації, налаштування ваг.
 3. Надійність вагового обладнання. Датчики й інші стандартні складники ми купуємо у перевірених компаній зі світовими іменами, вади виключені.
 4. Технічне обслуговування. Як і будь-яке інше обладнання, ваги вимагають регулярного техобслуговування, а іноді калібрування або ремонту. Крім цього, ваги, які використовуються в сфері держнагляду, повинні проходити періодичну держповірку. Наша команда фахівців допоможе вирішити всі ці питання.
 5. Вигідна ціна електронних ваг і іншого вагового обладнання. ТОВ «Промвес» – виробник. Роблячи замовлення у нас, вам не доведеться переплачувати посередникам.

Якщо у вас виникли питання стосовно асортименту, ціни, вам необхідна допомога у виборі ваг – звертайтеся, наші фахівці завжди на зв язку.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru