м. Київ

Бункерні дозатори (бункерні облікові ваги)

Главная < Електронні ваги < Бункерні дозатори (бункерні облікові ваги)
Бункерні дозатори (бункерні облікові ваги)

Бункерні ваги являють собою ємність, у якій за допомогою тензометричних датчиків відбувається зважування сипучих або рідких матеріалів. Бункерні ваги найчастіше використовують для зберігання та обліку матеріалів.
Даний вид ваг пов`язаний функціонально з процесом завантаження і вивантаження матеріалів. Часто дані процеси пов`язані з дозуванням певних порцій продукції - в такому випадку це дозатор (ваговий дозатор).
Можуть бути дозатори дискретної дії, а можуть бути дозатори безперервної дії (витратоміри). Дозатори дискретної дії можуть застосовуватися як для точного дозування заданої дози, так і для обліку пройденого матеріалу (обліковий дозатор).
Варіантів виконання вагових дозаторів сипучих матеріалів може бути дуже багато. Вони можуть відрізнятися по точності зважування, пропускній здатності, за принципом завантаження та вивантаження матеріалів і т. п. Залежно від поставленого завдання і необхідної точності ми запропонуємо найбільш оптимальну конфігурацію дозатора.

Бункерні дозатори широко використовуються на бетонних заводах, асфальтних заводах, зерносховищах, комбікормових заводах, а також на інших виробничих і переробних підприємствах.

Дозатори з точністю зважування 0,1% можуть використовуватися для обліку прийнятих або відвантажених сипучих матеріалів. Особливо це актуально там, де немає можливості поставити автомобільні або вагонні ваги. А в деяких випадках дозатор сипучих матеріалів - це єдиний варіант вирішення завдання обліку спожитої або відвантаженої продукції. Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію щодо бункерних дозаторів.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru