м. Київ

Автомобільні ваги

Главная < Електронні ваги < Автомобільні ваги

Вантажопідйомність: до 80 т 

Довжина платформи: до 24 м

Платформні ваги — це стаціонарне обладнання для зважування авто. Щоб провести вимірювання, достатньо просто заїхати на вагову платформу, ненадовго зупинитися і з`їхати. Вага автомобіля передається через платформу на тензодатчики, а ваговий термінал обробляє прийнятий сигнал і відображує на дисплеї результати зважування.

Якими бувають автоваги?

Автомобільні ваги Нива

Обладнання розрізнюється по виду вагової платформи і способу монтажу.

Купити автомобільні ваги в Україні можна двох типів:

  • Колійні — ваги у вигляді пари колій. Середня частина вагової платформи зазвичай відкрита, але може й закриватися.
  • Повнорозмірні — ваги, у яких настил вагової платформи утворює суцільну поверхню.

Ціна автомобільних ваг коливається в залежності від довжини платформи і вантажопідйомності. Але в цілому повнорозмірні (з цільною платформою) ваги коштують дорожче ваг колійного типу.

Через те, що платформні ваги у готовому вигляді мають нетранспортабельні габарити, найчастіше їх роблять у вигляді окремих модулів, що складаються на місці експлуатації. Але якщо Замовник має власний металопрокат і бажає заощадити на металоконструкції, то ваги можна повністю виготовити безпосередньо на майданчику, де ваги будуть експлуатуватися.

Є можливість обрати і купити автомобільні ваги, які монтуються:

  • в приямок;
  • над поверхнею землі.

Якщо ваги встановлені в приямок, то місця для маневру зважуваних автомобілів потрібно менше, тому що ваги розташовуються на одному рівні з під`їзними шляхами. Зверху над вагами обов`язково повинен бути навіс, що захищатиме від попадання в приямок атмосферних опадів.

На сьогодні не всі можуть дозволити собі дорогі будівельні роботи по виготовленню приямка та навісу. Тому при поставці нових електронних автоваг найчастіше (але не обов`язково) виконують поверхневий монтаж. При цьому не потрібні навіс і система водовідведення, але потрібні пандуси. І чим нижчі ваги, тим коротші пандуси.

В Україні автомобільні ваги всіх типів пропонує компанія «Промвес». Максимальна довжина платформи нашого обладнання — 24 метри, а максимальна вантажопідйомність — 80 тонн. Ми підберемо продукцію, яка ідеально підійде під потреби вашого бізнесу і умов експлуатації.

Чому варто зробити покупку в нас?

  • «Промвес» — виробник. Не доведеться переплачувати за посередництво.
  • Ми не тільки продаємо техніку, але й встановлюємо, налаштовуємо, обслуговуємо, ремонтуємо. Немає потреби витрачати час на пошук кваліфікованих майстрів або думати, де купити потрібні комплектуючі.
  • Надаємо документацію на продукцію і даємо гарантію.
  • Уважно ставимося до потреб кожного замовника. 
  • Знаходимо рішення в нестандартних ситуаціях.
  • Крім того, проводимо акції і робимо знижки.

Можливі різні варіанти співпраці, аж до купівлі у нас вагового комплекту та самостійного виготовлення платформи під нашим технічним наглядом. Зателефонуйте — і отримайте вичерпні відповіді на всі питання щодо електронного вагового обладнання для авто.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru