м. Київ

Автоматизація процесів зважування

Главная < Послуги < Автоматизація процесів зважування
Автоматизація процесів зважування

На багатьох виробничих підприємствах необхідна автоматизація технологічних процесів. Це такі процеси як зважування, дозування, транспортування матеріалів (конвеєри, шнеки, норії та інше), контроль і облік кількості матеріалів (в ємностях, бункерах, силосах), моніторинг та аналіз технічного стану обладнання та багато інше.

Ми пропонуємо своїм Замовникам повний цикл автоматизації виробництва. Автоматизація підприємств це організація взаємодії між обліковим (ваги, витратоміри, рівнеміри), технологічним (транспортери, змішувачі, дозатори) та іншим обладнанням. Наприклад, автоматизація елеватора або автоматизація БЗУ за допомогою спеціального програмного забезпечення дозволяє оператору задавати рецептуру, контролювати технічний стан технологічного обладнання, вести облік продукції і т. п.

Автоматизація виробничих (технологічних) процесів дозволяє керівництву підприємства отримувати уявлення про все що відбувається в режимі реального часу.

Завдяки автоматизації підприємства можна економити суттєві кошти. Маючи інформацію про час та режими роботи різного технологічного устаткування можна планувати регламентні роботи з технічного обслуговування. Особливо відповідальні вузли можна контролювати за допомогою різноманітних датчиків - датчиків температури, швидкості, тиску і т. п. Таким чином, можливе попередження аварійних ситуацій.

Автоматизація виробництва дозволяє істотно підвищити якість продукції, що випускається. Також, автоматизація підприємства дозволяє отримувати кращі виробничі показники при менших трудовитратах. Зменшується кількість браку або перевитрата матеріалів.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте детальну консультацію про умови і порядок автоматизації процесів зважування.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru